O kompanii

Wasza garderoba jest przepełniona powszednią i zwykłą odzieżą, ale co robić, jeżeli czasami w ubraniach tak chce się święta, chce się wyodrębnić się wśród wielu ludzi i przyciągnąć uwagę do własnej osobistości? Mistrzowie sklepu internetowego «Jaryna» pomogą wam w tym pytaniu!

Jeśli interesujecie się Państwo ekskluzywnyn ręcznym haftem, proponujemy waszej uwadze współczesne   wyszywanki żeńskie, męskie i dziecięce ręcznej pracy, a także — wyhaftowane suknie i ręczniki, które będą służyć ozdobą Państwa domu.

Pracujemy po to, żeby każdy, kto ceni Koszule ręcznie haftowane za granicą, w szczególności w Polsce, potrafił wybrać na naszych wirtualnych witrynach rzecz, która będzie rodzynkiem jego garderoby. U nas znajdziecie oryginalne wyszywanki dowolnego rozmiaru i dowolnej ceny.

Nasze przewagi:

۞ wyrabiamy swoje wyszywanki wyjątkowo z naturalnych tkanin — tkanego ręcznie płótna (bawełna), lnu, i koszulowej tkaniny (popelina);

۞ u nas możecie nie tylko wybrać gotową wyszywankę dla siebie i członków waszej rodziny, ale także zrobić indywidualne zamówienie, samodzielnie wybrąwszy wzory i kolorową gammę;

۞ proponujemy swoim klientom tylko wyszywanki ręcznej pracy, ponieważ w porównaniu z wyszywankami z maszynowym haftem, nasze wyhaftowane koszule są napełnione pozytywną energetyką i dobrymi pomysłami naszych utalentowanych mistrzyń, więc, one mogą mieć pewne sakralne znaczenie;

۞ u nas macie dobrą możliwość nabyć nie tylko ekskluzywne wyszywanki, ale i rozmaite wytworne akcesoria, wśród których — gliniane naszyjniki, plecione i tkane paski. 

Koszula na foto- jeden z wielu rodzajów tego modelu. 

Wy mozecie wybrać na swój gust

- material, kolor materialu

- kolor haftu, ilość haftu ( z przodu, na renkawach lub  z przodu + na renkawach)

- fason szycsia

Ciągle napełniamy asortyment swojego sklepu internetowego nowymi świetnymi wyrobami, które dokładnie nie zostawią was obojętnymi. Więc jeśli dawno marzycie popełnić swoją garderobę stylową i jakościową wyszywanką ręcznej pracy, doradzamy wam nabyć ją w sklepie internetowym «Jaryna».

Realizujemy swoją produkcję nie tylko w Ukrainie, ale także proponujemy swoje wyroby ręcznej pracy  w Polsce, Rumunii, Włoszech, Francji, Czechach, Słowacji i innych krajach.

Kupujcie nasze wyszywanki i przekonajcie się, że haptowana ręcznie odzież — to nie tylko pięknie, ale i wygodnie!

Jesteś zainteresowana(-y), masz pytanie? Napisz wiadomość podając adres e-mail na który mamy odpisać!

ZAPRASZAM!

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Od teraz ukraińskie ekskluzywne bluzki ręcznie haftowane można kupić w Polsce!
października 17, 2016 12:00 p.m.

Internet-sklep jakościowych i ekskluzywnych koszul i bluzek ręcznie haftowanych «Jaryna» roszerzył swoją geografię handlową i od teraz niepowtarzalne ubrania haftowane dla dzieci i dorosłych można będzie kupić w Polsce…

 

Kontakty

Koszule ręcznie haftowane wysokiej jakości - w sklepie internetowym Jaryna
(główne biuro)

20900, Ukraina, Czerkasy, Czyhyryn, ul. Myru, dom 4, biuro 4
  • +38 (066) 615-64-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create