KLIENCI

 KLIENCI   w sklepie internetowym Jaryna 

38.MAŁGORZATA DAŃCZAK - 882 028 210 - danmat97@wp.pl

37. Marianna Zgierska - 505688794- marianna500@o2.pl

36. ewa zimny - 511124730 - ewaz2912@gmail.com

35.Igor Brewka - 48608592197- igus@wp.pl

34. Marek Kowalczyk - 604088501 - 199kowal@onet.eu

33. Laura Michalska - 731212026 - la.z.m@wp.pl

32. Adrianna Bielak - 505181522 - whiteada@gmail.com

31. Ewa Antoniak - 662 136 114 - ewa_antoniak@tlen.pl

30.  Marcin Sosiński  - 607074578 - msosinski@op.pl

29. Gabriel Wróbel -  503 580 333 - gabrysiulek@tlen.pl

28. Ewa Proniewicka - 48 886366860 - ewaproniewicka@vp.pl

27. Marchaj Swietłana - 608517800 - swieta@zinplast.pl

26.Aleksandra Szeligowska - 510982127 - x1olka6x@wp.pl

25. Laura Michalska- 731212026 - laurasusana12@gmail.com

24. Barbara Oskierko-  607176818- oskierka@gmail.com

23. Kosmal Kamila-  508 85 95 25 - kamila07@vp.pl

22. Anna Habrych- 600355722- Anna.habrych@gmail.com

21. Aleksandra Szeligowska - 510982127-  x1olka6x@wp.pl

20. Beata Drządzewska tel.793010199 mail:beata397@poczta.fm

19. Bogusław Siewiera tel.509704901 mail: b.siewiera@op.pl

18. Kinga Kuzmierczyk tel. 500479984 mail: kinia_s@interia.eu

17. Edyta Frydrych tel. 606 138 203 mail: edytafrydrych@gmail.com

16. Piotr Orzechowski tel. 661 616 113

15. Marian Luczkow tel. 735 969 693 mail: m.luczkow@wp.pl

14. Katarzina Kuligowska  mail: podkowa98@gmail.com

13. Irena Liepiec tel. 735 969 693 mail: lipiecirena@gmail.com

1. Anna Szczerbik tel.:  698 950 012 mail: anka.szczerbik@wp.pl

2. Jolanta Hatlapa tel.:  784 050 305  mail: jolanta.hatlapa@interia.eu

3. Katarzyna Kołomańska tel.:  731 983 984 mail: keitkeit@tlen.pl

4. Karolina  Kosior tel.: 516 380 200   mail: k.kosior@interia.eu
6. Anna Oryniak tel.:  509 555 786  mail: olga.oryniak@gmail.com
7. Ewa Gabrus-Tloczynska tel.: 604 453 564  mail: ewagabrus@wp.pl
8. Anna Rewak tel.: 608 627 389  mail: A.kaniuczok@wp.pl
9.Łukasz Kunert tel.: 605 092 031  mail: l.kunert@o2.pl
10.Ewa Rychert tel.: 669 060 857  mail: enjo@poczta.fm
11.Janina Drożdż tel.: 507 944 723 mail: janina.drozdz@op.pl
12.Joanna Nowicka tel: 697606661 jibnowiccy@wp.pl
 

Strona Iriny Chepurnaya na FACEBOOK

 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Od teraz ukraińskie ekskluzywne bluzki ręcznie haftowane można kupić w Polsce!
października 17, 2016 12:00 p.m.

Internet-sklep jakościowych i ekskluzywnych koszul i bluzek ręcznie haftowanych «Jaryna» roszerzył swoją geografię handlową i od teraz niepowtarzalne ubrania haftowane dla dzieci i dorosłych można będzie kupić w Polsce…

 

Kontakty

Koszule ręcznie haftowane wysokiej jakości - w sklepie internetowym Jaryna
(główne biuro)

20900, Ukraina, Czerkasy, Czyhyryn, ul. Myru, dom 4, biuro 4
  • +38 (066) 615-64-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create