Sukienki haftowane ręcznie  - nowy trend sezonu 2015!

Sukienki haftowane ręcznie dziś są niezwykle popularne. Fasony i wzory haftowanych rzeczy powodują powszechny podziw w kobiet oraz mężczyzn. Takie ekskluzywne stroje kupują zarówno dla siebie i jako prezenty. Zagraniczni goście z zadowoleniem kupują takie rzeczy jako piękną pamiątkę. Ukraiński strój estetycznie atrakcyjny i praktyczny. Sukienka jest istotnym atrybutem kobiecej garderoby, a jeśli ta sukienka ręcznie haftowana przez ukraińskich mistrzów, z naturalnego lnu, płotna tkanego ręcznie lub satyny, to prawdziwy skarb i duma Twojej garderoby.

Jaskrawe kolorowe hafty, wykonane w stylu narodowym, mogą łatwo przekształcić dowolny element odzieży i uczyni z niego arcydzieło. Szczególnie wyraćnie i jaskrawo wygląda wyszywka na sukienkach i koszulach. Niezależnie od stylu i kroju wyszywka nadaje produktowi szczególny nastrój i niepowtarzalny urok i tożsamość.

Dość popularny jest haft geometryczny. Technika ta jest uważana za talizman. Krzyżyk symbolizuje ochronę, szczęście, dobrobyt i bogactwo, zachęcając siły pozytywne wpłynońć na Wasz los w lepszy sposób. Modele odzieży z folk onamentem preferują dziewczęta i kobiety, które cenią sobie kulturę, obrzędy i tradycje. Biznesmenki często noszą haftowane suknie, szczególnie pasują im modele z połączeniem czarnego i niebieskiego materiału. Kolory nici każda kobieta wybiera dla siebie indywidualnie na swój smak i styl.

Kwiaty i rośliny wyszyte na sukienkach są idealne dla młodych pań i romantycznych osób. Mogą to być czerwone maki, słoneczniki i chabry. Jeśli kwiatów na sukni mnóstwo, wygląda to ładnie i ze szczyptą ekstrawagancji. Ten strój wydzieli z ogólnego tłumu i zapewni specjalny nastrój. Bogactwo haftu i ozdoby pomogą wykonać prawdziwie ekskluzywne ubranie, które nie będzie miało odpowiednika.

Sukienki z haftem na zamówienie od producenta w najbardziej atrakcyjnych cenach oferuje sklep internetowy "Jaryna". Używamy tylko naturalnych tkanin. Wzory i kolory wybierasz właśnie Ty!

Zapraszamy serdecznie do zakupów i współpracy!