Pytanie : Jak wybrać haftowaną koszulę męską?

    Męskie koszuli haftowaneto nie prosto element garderoby. Warto wziąć pod uwagę ten fakt, że może to być zarówno haft ręcznej pracy jak i haft maszynowy. Przez metodę haftu właśnie i odczuła się tak znaczącą różnicę. Mistrzynia pod czas produkcji męskiej koszuli haftowanej ręcznie wysyła jej swoją pozytywną energię i wzywa do koszuli szczęście. Wtedy jak praca maszynowa — to tylko kopia pracy ręcznej.

  Należy również zwrócić uwagę na materiał, z którego szyjemy odzież. Zalecamy naturalne tkaniny, ponieważ one doskonale przepuszczają powietrze, wspierają naturalną temperaturę ludzkiego ciała wchłaniają wilgoć i nie powodują alergii.

 Zapraszamy do zakupów haftowanych koszul męskich w sklepie internetowym "Jaryna"! Tutaj możesz wybrać ornament haftu - może to być geometryczne lub kwiatowy, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Przed zakupem, wybierzemy rozmiar koszuli haftowanej dla mężczyzn, tak jak od tego będzie zależeć wygląd i komfort przyszłego właściciela.

 
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Nowości z Ukrainy "Jaryna" 
marca 30, 2022 3:37 p.m.

Drodzy nasi klienci! Maistrowie kompanii "Jaryna" w miare możliwości przedłużają pracować. I teraz ukraińskim przedsiębiorstwom jest niezwykle potrzebna finansowa stabilność i wsparcie. My jesteśmy serdecznie wdzięczni ka…

 
Ukraina dzisiaj
marca 30, 2022 3:34 p.m.

Drodzy nasi Sąsiedzi - Polacy, szanowni klienci naszego sklepu! W tych strasznych czasach wojny rosji przeciw Ukraińskiemu narodowi chcę szczerze podziękować wszystkim Polakom i władze Polskiej, którzy z pierwszego dnia…

 

Kontakty

Koszule ręcznie haftowane wysokiej jakości - w sklepie internetowym Jaryna
(główne biuro)

20900, Ukraina, Czerkasy, Czyhyryn, ul. Myru, dom 4, biuro 4
  • +38 (066) 615-64-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create