Od teraz ukraińskie ekskluzywne bluzki ręcznie haftowane można kupić w Polsce!

Od teraz ukraińskie ekskluzywne bluzki ręcznie haftowane można kupić w Polsce!

Internet-sklep jakościowych i ekskluzywnych koszul i bluzek ręcznie haftowanych «Jaryna» roszerzył swoją geografię handlową i od teraz niepowtarzalne ubrania haftowane dla dzieci i dorosłych można będzie kupić w Polsce!

Dziś haftowanie nie jest nowością, jednak znaleźć ekskluzywną odzież, ozdobioną ręcznym haftem utalentowanego majstra, nie tak prosto. Ręczna praca wymaga nie byle jakiej cierpliwości, natchnienia i umiejętności improwizować. Jednak w «Jarynie» pracują doświadczone mistrzowie haftowania, którzy mogą zaproponować swoim zagranicznym klientom ekskluzywne ubrania ręcznie haftowane wysokiej jakości lub stworzyć ubranie haftowane odpowiednio do Waszych niestandardowych życzeń.

Zapraszamy odwiedzić stronę internetową naszego sklepu i uzupełnić swoją garderobę jakościowym ubraniem ręcznie haftowanym, który koniecznie zostanie Waszym ulubionym, ponieważ nasi mistrzowie włożyli część własnej duszy w każdy strój!

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 

Inne aktualności przedsiębiorstwa

 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Nowości z Ukrainy "Jaryna" 
marca 30, 2022 3:37 p.m.

Drodzy nasi klienci! Maistrowie kompanii "Jaryna" w miare możliwości przedłużają pracować. I teraz ukraińskim przedsiębiorstwom jest niezwykle potrzebna finansowa stabilność i wsparcie. My jesteśmy serdecznie wdzięczni ka…

 
Ukraina dzisiaj
marca 30, 2022 3:34 p.m.

Drodzy nasi Sąsiedzi - Polacy, szanowni klienci naszego sklepu! W tych strasznych czasach wojny rosji przeciw Ukraińskiemu narodowi chcę szczerze podziękować wszystkim Polakom i władze Polskiej, którzy z pierwszego dnia…

 

Kontakty

Koszule ręcznie haftowane wysokiej jakości - w sklepie internetowym Jaryna
(główne biuro)

20900, Ukraina, Czerkasy, Czyhyryn, ul. Myru, dom 4, biuro 4
  • +38 (066) 615-64-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create