Pytanie : Gdzie w Polsce mogę zamówić koszule haftowane ręcznie?

   Dla tego żeby zamówić koszule haftowane ręcznie nie musisz już tracić cennego czasu i wysiłku na długoterminowe poszukiwania, ponieważ do Twoich usług jest teraz sklep internetowy "Jaryna"!

   Nasza oferta obejmuje zarówno haftowane ręcznie koszule dla dzieci jak i dla dorosłych, słynne niezrównaną jakością. Nasze koszule haftowane mają elegancki wygląd, mogą Państwo nosić ich przy okazji lub po prostu żeby pocieszyć siebie i innych. Nasi klienci, którzy zdecydowali się kupić haftowane ręcznie koszule z Ukrainy mają możliwość wyboru nie tylko gotowego produktu, ale również mogą dokonać indywidualnych lub nawet nietypowych zamówień. Możesz sobie wybrać jeszcze wzory i kolory haftu.

Zamówić koszule haftowane ręcznie z Ukrainy — to żaden problem! Trzeba tylko wejść na stronę internetową «Jaryna», zapoznać się z naszą ofertą, zdecydować się i zostawić zamówienie! Zapraszamy serdecznie! Prosimy o kontakt!

 
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Nowości z Ukrainy "Jaryna" 
marca 30, 2022 3:37 p.m.

Drodzy nasi klienci! Maistrowie kompanii "Jaryna" w miare możliwości przedłużają pracować. I teraz ukraińskim przedsiębiorstwom jest niezwykle potrzebna finansowa stabilność i wsparcie. My jesteśmy serdecznie wdzięczni ka…

 
Ukraina dzisiaj
marca 30, 2022 3:34 p.m.

Drodzy nasi Sąsiedzi - Polacy, szanowni klienci naszego sklepu! W tych strasznych czasach wojny rosji przeciw Ukraińskiemu narodowi chcę szczerze podziękować wszystkim Polakom i władze Polskiej, którzy z pierwszego dnia…

 

Kontakty

Koszule ręcznie haftowane wysokiej jakości - w sklepie internetowym Jaryna
(główne biuro)

20900, Ukraina, Czerkasy, Czyhyryn, ul. Myru, dom 4, biuro 4
  • +38 (066) 615-64-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create